


2 009 ₴
Показати оптові ціниКаркасний круглий басейн Bestway 56283

Надійний каркасний басейн 56283 саме те що потрібно для Вас і Вашої дитини. Завдяки відсутності вразливих елементів, таких як надувні камери, басейн прослужить набагато більше, так як виготовлений тільки з якісних матеріалів. Завдяки великим розмірам каркасного басейну Bestway 56283 навіть не в самий жаркий день, вода нагріється досить швидко, і буде готова для прийому Вашої дитини.Особливості басейну Bestway 56283:круглий дитячий каркасний басейн;розрахований на дітей у віці від 3-х років;діаметр — 152 см;висота — 38 см;місткість — 580 л (при заповненні 90%);колір — синій.

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bestway |
| Вага | 10 кг |
| Висота | 30 см |
| Довжина | 152 см |
| Об`єм | 689 л |
| Стан | Новий |
| Форма | Кругла |
| Ширина | 152 см |
| Колір | Синій |