



1 374 ₴
Показати оптові ціниНастільна газова плита Domotec MS 6604 призначена для приготування їжі в побутових умовах від скрапленого (балонного) газу.
Завдяки компактним розмірам газова плитка легко може бути транспортована з постійного житла в місця тимчасового проживання (на дачу, в гуртожиток і пр).
Плита настільна економічна і надійна в роботі, зручна і проста в обслуговуванні. Таганок має 4 конфорки і ручки управління ними.
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Domotec |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Варильна поверхня | Газова |
| Вид плити | Плита без духовки |
| Покриття варильної поверхні | емаль |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Коричневий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.7 кг |
| Висота | 65 мм |
| Глибина | 500 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Характеристики варильної поверхні | |
| Газ-контроль конфорок | Так |
| Індикатор залишкового тепла | Ні |
| Кількість газових конфорок | 4 |
| Кількість конфорок швидкого розігріву | 4 |
| Конфорка-гриль | Ні |
| Матеріал решітки | Нержавіюча сталь |
| Загальна кількість конфорок | 4 |
| Розташування конфорок | квадрат |
| Фритюрниця | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина плити | 500 х 500 х 65 мм |