






1 072 ₴
Показати оптові ціни
В біноклі Bushnell 60х60 передбачена центральна система фокусування і діоптрійної корекції. Барабан центрального фокусування з гумової насічкою так і проситься під пальці.
Бінокль 60х60 - це лінзи високої якості з светопросветляющим багатошаровим покриттям і Порро-призми зі скла ВК-7. Сукупність цих елементів дає чіткість зображення, кольорові спотворення яких зведені до мінімуму.
Сподобається як любителям, так і професіоналам. Незамінний в походах, на риболовлі, в будь-яких спостереженнях на свіжому повітрі.
У комплектацію входять ремінець, кришки для захисту лінз і об'єктивів, тканинна серветка для протирання і чищення лінз, сумочка-чохол для зберігання і перенесення.
Прогумований корпус захищає оптику від вологи і ударів. В руках не ковзає, зручно носити на шиї.


Переваги бінокля:
Характеристики бінокля:
Комплектація:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bushnell |
| Висота | 50 мм |
| Діаметр об'єктиву | 60 мм |
| Довжина | 180 мм |
| Максимальна кратність | 60 х |
| Матеріал корпусу | Прогумований пластик, Метал |
| Мінімальна кратність | 10 х |
| Призначення | Загального призначення |
| Стан | Новий |
| Тип | Бінокль |
| Тип кратності | Фіксована |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 150 мм |