






941 ₴
Показати оптові ціниПрофесійний триммер VGR V-105 відрізняється своєю легкістю та компактністю, практично не відчувається в руці. Працює від акумулятора, що дозволяє комфортно переміщатися під час роботи, не сковуючи та не обмежуючи рухи.

Тример поєднує в собі кілька пристроїв:
Характеристики:
У комплект входить:
| Основні | |
|---|---|
| Тип приладу | Універсальна машинка для стрижки |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Кількість насадок | 5 |
| Регулювання довжини | Змінні насадки |
| Кількість установок довжини | 5 |
| Мінімальна довжина стрижки | 3 мм |
| Максимальна довжина підстригання | 15 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Ширина леза | 40 мм |
| Час роботи від акумулятора | 60 хв |
| Час заряду акумулятора | 1.5 годин |
| Щіточка для чищення | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір корпусу | Чорний |