





217 ₴
Показати оптові ціниВаш ідеальний супутник до розслаблення та відновлення після напруженого дня. З шістьма кульками, що обертаються, з високоякісного матеріалу, цей масажер ефективно розвантажує м'язи, покращує кровообіг і допомагає знизити больові відчуття.
Зручна ергономічна ручка дозволяє легко керувати масажером та досягати всіх потрібних зон. Компактний та доступний, він підходить для масажу шиї, спини, ніг та інших частин тіла. Насолоджуйтеся розслаблюючим масажем у будь-який час!

Переваги:
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Функціональність масажера | Розминаючий масаж, Роликовий масаж |
| Область застосування масажера | Плечі, Ікри, Ступні, Шия, Спина, Руки, Ноги, Коліна |
| Кількість масажних головок | 6 шт. |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 350 мм |
| Ширина | 180 мм |
| Вага | 0.15 кг |