









1 588 ₴
Показати оптові ціниВертикальний пилосос RAF R.8672 - ручний провідний пилосос RAF R.8672 забезпечить Вам якісне прибирання будь-яких поверхонь за рахунок подвійного двигуна та модульної конструкції для різних насадок.
Вертикальний пилосос ідеально підходить для прибирання будинку, дачі та автомобіля. Пристрій важить всього 1.5 кг, що дозволяє переносити пилосос у важкодоступні місця і використовувати його як дорослим так і дітям.

Прилад має ємний акумулятор на 600 мА/год. Цей аксесуар має спеціальну конструкцію, яка дозволяє поєднувати його з різними насадками під ваші індивідуальні потреби.
Його основна перевага – це контейнер для пилозбірника, що робить заміну мішків необов'язковою. Знімний пилозбірник має ємність 0.5 літра, чого достатньо для здійснення декількох прибирань.

Характеристики:
Комплектація:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | RAF |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Вертикальний |
| Споживана потужність | 600 Вт |
| Тип прибирання | Суха |
| Живлення | Мережа 220В |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Тип вихідного фільтра | HEPA фільтр тонкої очистки) |
| Об'єм пилозбірника | 0.5 л |
| Тип труби всмоктування | Телескопічна |
| Положення регулятора потужності всмоктування | корпус |
| Кількість щіток в комплекті | 3 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Особливості | Захист від перегріву |
| Довжина мережевого шнура | 1.2 м |
| Рівень шуму | 40 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1150 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Вага | 1.5 кг |