





1 078 ₴
Показати оптові ціниЗ RAF R.139 - ви зможете насолоджуватися свіжозвареною кавою в будь-який час. Висока потужність кави машини 900Вт забезпечить швидке приготування кави для себе та своєї родини! Сучасний дизайн кави мейкера ідеально підійде до інтер'єру сучасної кухні. Вона виконана із високоякісних матеріалів, що забезпечує довгий термін служби.

Ви можете покладатися на цю кавоварку протягом багатьох років. Незалежно від того, подорожуєте ви містами або досліджуєте дику природу, наша портативна кавоварка буде вашим вірним супутником. Вона створена для тих, хто цінує смачну каву та комфорт у подорожах. Придбайте цю портативну кавоварку сьогодні і дозвольте собі насолоджуватися кавою в будь-якому куточку світу.
Кавоварка/кавоварка стане відмінним вибором для любителів ароматної та смачної кави. Завдяки своїй простоті у використанні, з пристроєм упорається навіть дитина. Незважаючи на свої переваги, цей прилад відноситься до бюджетної категорії, і його покупка не буде обтяжливою для гаманця.
Безпрограшним варіантом стане автоматична кавоварка, а завдяки додатковій транспортній коробці машина приїде в цілості. Завдяки міцній конструкції та сучасним технологіям, кофемашина радуватиме вас своєю працездатністю та надійністю протягом довгих років.
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | RAF |
| Призначення | Побутове |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Вулична торгівля, Торгові магазини |
| Тип кавоварки | Крапельна |
| Тип професійної кавомашини | Напівавтоматична |
| Тип управління | Механічне |
| Тип використовуваної кави | Мелений |
| Об`єм | 1.3 л |
| Споживана потужність | 900 Вт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Колір корпусу | Чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 320 мм |
| Ширина | 270 мм |
| Глибина | 180 мм |