








719 ₴
Показати оптові ціниВ умовах обмеженого простору малогабаритної кухні, купівля та встановлення повнорозмірної плити часто не можливі. На маленьких кухнях, у студентських гуртожитках, на дачах і заміських будинках або в будь-якому іншому місці, де необхідно приготувати або розігріти їжу, Вам знадобиться настільна плита.

Плита легка та компактна, має 2 конфорки та нагрівальний елемент - чавунний диск. Універсальний дизайн дозволяє гармонійно вписатися в будь-який інтер'єр.
На передній частині корпусу електроплити розміщені світлові індикатори живлення, що показують роботу відповідної конфорки. Також тут розташовані механічні поворотні перемикачі термостата. За допомогою плавного перемикання Ви можете вибрати необхідну температуру.
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | RAF |
| Вид плити | Настільна |
| Варильна поверхня | електрична |
| Покриття варильної поверхні | емаль |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Характеристики варильної поверхні | |
| Загальна кількість конфорок | 2 |
| Кількість електричних конфорок | 2 |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 50 мм |
| Ширина | 420 мм |
| Глибина | 210 мм |