



786 ₴
Показати оптові ціниЕлектрична конфорка із нержавіючої сталі RAF R8005 — одноконфоркова електроплита з дисковим нагрівальним елементом із високоякісної сталі має перевагу мобільності, завдяки компактним розмірам, її зручно перевозити й установка не вимагає особливих навичок, адже її працездатність залежить тільки від наявності мережі електроживлення. Регулювання відбувається з допомогою механічного перемикача.

Переваги:

Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | RAF |
| Вид плити | Настільна |
| Варильна поверхня | електрична |
| Покриття варильної поверхні | нержавіюча сталь |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Характеристики варильної поверхні | |
| Загальна кількість конфорок | 1 |
| Кількість електричних конфорок | 1 |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 60 мм |
| Ширина | 245 мм |
| Глибина | 260 мм |
| Вага | 1.29 кг |