



4 459 ₴
Показати оптові ціниРіжкова кавоварка еспресо Aurora AU 414 - надійна і функціональна ріжкова кавоварка, призначена для приготування еспресо і кавових напоїв на його основі з додаванням збитого молока. Готуйте улюблену каву "як у кав'ярні" в домашніх умовах!
Переваги:
Характеристики:
Комплектація:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Aurora |
| Призначення | Побутове |
| Тип кавоварки | Ріжкова |
| Тип управління | Механічне |
| Тип використовуваної кави | Мелений |
| Об`єм | 1.6 л |
| Тиск помпи | 15 бар |
| Споживана потужність | 850 Вт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Капучинатор | Так |
| Спосіб приготування капуччино | ручний |
| Індикатор роботи | Так |
| Індикатор рівня води | Так |
| Протикраплинна система | Так |
| Одночасне приготування двох чашок | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Знімний лоток для збору крапель | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 245 мм |
| Ширина | 290 мм |
| Глибина | 290 мм |
| Вага | 3 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Знімний лоток для збирання крапель | Так |