








956 ₴
Показати оптові ціниТостер автоматичний для хліба з функцією розморожування RAF R-269 - зручний і надійний пристрій для приготування смачних і хрумких тостів. Тостерниця призначена для підсмажування двох грінок хліба одночасно, забезпечуючи швидкість та ефективність у процесі приготування.
Тостер обладнаний регулятором, що дозволяє вибрати бажаний ступінь підсмажування тостів – від ніжно-золотистих до хрустких та темних. Елегантний та компактний дизайн тостеру дозволяє заощаджувати місце на кухонній поверхні, а також легко інтегрувати його в інтер'єр.

Переваги:
Характеристики:

Комплектація:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | RAF |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Побутове |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Вулична торгівля, Торгові магазини |
| Вид профессионального тостера | Горизонтальний |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Кількість тостів | 2 |
| Кількість відділень | 2 |
| Регулювання ступеня обсмажування | Так |
| Джерело живлення | Електрика |
| Споживана потужність | 900 Вт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Колір корпусу | Білий |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Функція розморожування | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 190 мм |
| Ширина | 240 мм |
| Глибина | 150 мм |