









3 613 ₴
Показати оптові ціниМультиварка-скороварка Hoffmans HM-718 на 6л 1000 Вт є функціональним і простим у використанні пристроєм, який полегшить щоденну роботу на кухні. Чи потрібна вам скороварка, мультиварка, рисоварка, овочеварка або просто розігріти страви або приготувати ситні супи, ця компактна каструля готова до використання.
Після того, як ви додасте інгредієнти та оберете програму для приготування, мультиварка об'ємом 6л подбає про все інше, щоб ви могли повернутися до своїх справ, заощадивши вам багато часу на кухні. Відомо, що функція приготування під тиском у мультиварках економить від 50% до 75% енергії порівняно з традиційними методами приготування за рахунок більш короткого часу приготування.
Мультиварки зберігають харчову цінність інгредієнтів, тому що вони не вимагають більш високих температур, але готуються за короткий час. Ви можете попередньо встановити вибраний час приготування для своїх страв, а мультиварка може підтримувати їх у теплі, якщо вас немає поряд, коли вони будуть готові.

Переваги:
Характеристики:
Комплектація:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HOFFMANNS |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Кількість програм приготування | 14 |
| Максимальний час відстрочки старту | 24 годин |
| Матеріал корпусу | Пластик, Нержавіюча сталь |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Об`єм | 6 л |
| Покриття чаші | Антипригарне |
| Призначення | Побутове |
| Споживана потужність | 1000 Вт |
| Стан | Новий |
| Сфера використання | Fast-food, Торгові магазини, HoReCa |
| Тип приладу | Скороварка/мультиварка |
| Тип управління | Сенсорне |
| Комплектація | |
| Блюдо для приготування на пару | Так |
| Книга рецептів | Так |
| Мірна ложка | Так |
| Мірна ємність | Так |
| Програми приготування та функції | |
| Випічка | Так |
| Дисплей | Так |
| Захист від перепадів напруги | Так |
| Каша | Так |
| Крупа | Так |
| Наявність антипригарного покриття | Так |
| Приготування на пару | Так |
| Таймер | Так |
| Тушкування | Так |
| Функція підігріву | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 330 мм |
| Ширина | 310 мм |