









956 ₴
Показати оптові ціниРучний відпарювач для одягу швидко видаляє складки та освіжає тканину, ідеальне доповнення до звичайної праски! Ручним відпарювачем можна відпарювати одяг на вішалці, дверях, комоді, столі та на дивані.
Зручний, компактний, мобільний, економічний ручний пароочисник HM-9038 можна взяти з собою в будь-яку поїздку, відрядження, подорож чи дачу. Цей багатофункціональний пристрій повністю змінить Ваше уявлення про догляд за речами та будинком та зробить цей процес максимально легким та комфортним.

Переваги:
• Невеликий об'єм, легка вага та зручний для перенесення.
• Високотемпературна пара для видалення зморшок та пилу, стерилізації та дезінфекції.
• Швидке прасування та віджимання, не пошкоджуючи одяг.
• Підходить для різних тканин - бавовна, шифон, льон, шовк, шерсть, нейлон, підходить для одягу, постільних речей, столового одягу, диванів, іграшок та багато іншого.
• Готовність до роботи – 30 секунд
• Перестає працювати автоматично, коли вода закінчиться.
Принцип роботи:
Характеристики:
Комплектація:
1.Відпарювач-пароочисник
2. Насадка-щітка для очищення від вовни та ворсу
3. Мірна склянка
4. Англомовна інструкція
5. Картонна упаковка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HOFFMANNS |
| Об'єм котла (бака для води) | 0.25 л |
| Регулювання сили пара | Так |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Час нагріву до утворення пари | 0.5 хв |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Індикатор роботи | Так |
| Довжина парового шланга | 1.6 м |
| Затискач для брюк | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Знімний бак для води | Так |
| Кнопка вкл./викл. | Так |
| Колір корпусу | Синій |
| Матеріал парового прасування | нержавіюча сталь |
| Можливість доливання води | Так |
| Парковка | вертикальна |
| Протикраплинна система | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 270 мм |
| Глибина | 120 мм |
| Ширина | 150 мм |