


1 956 ₴
Показати оптові ціниАвтопідсилювач звуку 2-канальний PERVOI CTC-3690 2400W
Автопідсилювачі є спеціалізованими компонентами звукової системи, які використовуються в автоакустиці середнього та топового класу, допомагаючи досягти максимальної якості звучання. Таке обладнання призначене для посилення гучності стовпчиків, а також для допомоги у функціонуванні сабвуферів.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Кількість каналів | 2 |
| Басовий еквалайзер | Так |
| Довжина | 220 мм |
| Ширина | 310 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Максимальна потужність | 2400 Вт |
| Стан | Новий |
| Виробник | CTC |